Červen 2009

OMLUVA VŠEM

23. června 2009 v 17:02 | Lůca |  Já a o mě

Ahojík moje SBénka i jiní věrní návštěvníci mojeho blogu, nebo čistě zatoulanci:D


Moc, moc, moc, moc se OMLOUVÁM!!Vůbec blog nestíhám a jsem ráda, že sem občas stihnu nějakej ten článeček hodit...přemýšlela jsem o zrušení, ale nakonec jsem si to rozmyslela..

Je konec roku a já v 9...Furt řešíme rozlučku se třídou, rozlučku s učitelema a školou jako celek.Pak dohadování, jakej se koupí dárek třídní, jaký kytky učitelům a další podobný blbiny...Plus zařizování intru a střední...No mam toho nad hlavu :(...V pátek je naštěstí výzo, pak rozlučka...V sobotu budu střízlivět a v neděli zas někam půjdu zapařit.Z toho plyne, že by se blogísek mohl znovu v plném proudu rozjet tak v pondělí :)..Ovšem doufám, že na můj blog budete chodit stále a klidně i častějc :D..komentík pokaždý zahřeje u srdce, že ta práce s článkem nebyla marná :)...

Tak se mějte a budu se snažit, aby tenhle blog byl na co nevyšší úrovni..Kuju moc za pochopení..A pokud bude třídění SB..prosím počítejte se mnou ju a nemažte si mě..Moc dík :*


Topíky, aneb který je ten pravý?

15. června 2009 v 17:05 | Lůca |  Móda
tricka

1. Bez pruhů ani ránu - toť heslo letošní sezony. Šíleně se mi líbilo modrozelené tričko s mašlí na spodním okraji, vypadá úžasně! (Time-Out)
2. Je libo barvičky? V "háemku" jsme narazila na super tílko, které se zavazuje kolem krku. Nevaž se, odvaž se! (H&M)
3. Máš krásně vypracovaná ramena, ukaž je v topu bez ramínek! (Bench)
4. Máš raději klasiku a upředňostňuješ příjemný materiál? Jasně červené tričko nejen zvýrazní tvou postavu, ale o prázdninách na něj jistě nedáš dopustit! (H&M)
5. V jednoduchosti je krása, což o žluťáskovém tílku s jemnými puntíčky platí na sto procent. Skvěle se ti v něm bude přečkávat pár posledních perných dní ve školní lavici. (H&M)
6. Hledáš něco pohodlného, ale přitom v žádném případě ne neoriginálního? Růžuvé tričko se zvláštním potiskem ti jistě udělá radost, ať si kdekoli. (Time-Out)
7. Vyrážíš na pařbu nebo na koncert? Nezapomeň na top s bláznivým potiskem. Odvážnější můžou zvolit potisk klidně ve stříbrné nebo zlaté. (Time-Out)
8. Puntíček podruhé, proč ne? Až ze sebe budeš chtít udělat něžnou dívku s romantickou duší, není snad nic ideálnějšího než takovýto modýlek. (Time-Out)

A můj názor na tyhle topíčky:)?Já osobně bych brala 2, 3, 4...Mimochodem miluju topíky bez ramínek, perfektně se na ně balej klucíííí:), vlastní zkušenost, to mi věř:)...Tak hurá na nákupy, zatim papa

Jak moc žárlíš?

12. června 2009 v 13:38 | Lůca |  Testíky
1. Představ si tuto situaci - sedíš se svým milým v pizzerii a všimneš si, že až podezřele okatě pokukuje po servírce. Bude tě to štvát?
a) Všimnu si toho, krapet žárlivosti tam bude, ale vlastně uznám, že se mu ani nedivím. Být chlap, taky na ni civím. Je to přirozené! (5)
b) Znervózním a pokud se po ní dívat nepřestane, zeptám se ho, proč se radši nedívá na mě. (10)
c) Jak se znám, ani si toho nevšimnu. A když už, tak za tím určitě neuvidím nic, co by mě mělo rozrušovat. (0)
2. Pokud znáš bývalé přítelkyně svého idola nebo kluka, jaký k nim máš obecně vztah?
a) Je jedno, čí byly přítelkyně, na lidi si dělám obrázek podle toho, jací jsou a jak se ke mně chovají. (0)
b) Nedá mi to, abych občas nepřemýšlela nad tím, co na bývalé přítelkyni viděl, a abych se s ní občas neporovnávala, ale vše jen v mezích normy. (5)
c) Vlastně ani nevím proč, ale v přítomnosti jeho ex-přítelkyň se necítím ve své kůži, je mi to nepříjemné a mám sklon hledat na nich všechny možné chyby a srovnávat je se sebou. (0)zarlivost-big
3. Líbí se ti jeden kluk, ale dozvíš se, že je zamilovaný do jiné. Jak to vezmeš?
a) Řeknu si, že přece ještě není všem dnům konec, i v takovém případě mám jistě ještě nějakou šanci - třeba v budoucnu. (0)
b) Budu zklamaná a jeho vyvolenou začnu nenávidět. (10)
c) Nepotěší mě to, ale překousnu to. Pro jedno kvítí, slunce nesvítí! (5)
4. Se svým klukem jsi měla jít večer na diskotéku, ale nebylo ti dobře, takže šel bez tebe. Druhý den se ale dovíš, že docela dlouho tančil s jednou z tvých kamarádek. Co ty na to?
a) Budu nad tím neustále přemýšlet, ale uznám, že bych měla být vlastně ráda, že tancoval s mou kamarádkou, která by mě nezradila, než s nějakou cizí holkou, o které nevím, co má zalubem.(5)
b) Podle mě to není důvod k žárlivosti. Šlo jen o tanec, tak co? (0)
c) Budu naštvaná a budu si vyčítat, že jsem tam večer nebyla s ním. (10)
5. Tvůj drahý má hodně dobrou kamarádku, se kterou si říkají hodně věcí, a i před tebou o ní často mluví. Je to podle tebe důvod k žárlení?
a) Ne, přeju mu, že má tak skvělou kámošku, vždyť i já mám kamarády-kluky. (0)
b) Ani ne, ale určitě tu kamarádku budu chtít poznat osobně, abych si o ní udělala obrázek a mohla být klidná, že to není potvora, která chce dostat mého kluka. (5)
c) Žárlivost tam pravděpodobně bude. Jako jeho holka chci, abych byla jeho nejlepší kamarádka, to je ideální stav. Že si tak rozumí s jinou, mi asi bude podezřelé. (10)
6. Myslíš, že bys mohla chodit s klukem, který je vyhlášený svůdník?
a) Musel by být po všech ostatních stránkách dokonalý. Normálně mám vůči takovým typům kluků averzi. (5)
b) Podle mě je nejdůležitější láska. Pokud mě miluje, určitě už nebude flirtovat s jinými. (0)
c) Rozhodně ne. Asi bych se zbláznila, protože bych neustále musela myslet, jestli mě někde s nějakou nepodvádí. (10)
<!--[endif]-->
TVÉ SKÓRE:
0-20 bodů: IDEALISTKA

Jsi velmi důvěřivý člověk a pokud se zamiluješ, jsi skálopevně přesvědčená, že tvůj vyvolený lásku bez okolků opětuje. Proto nepokládáš za důležité svému klukovi v otázkách nevěry nedůvěřovat a už vůbec nemáš potřebu ho z něčeho podezírat. O to však je hořčí zklamání, když zjistíš, že ne vše je tak, jak sis myslela… Zkrátka a jasně - důvěřuj, ale prověřuj. A to pečlivě!
25-40 bodů: REALISTKA
Opět zlatá střední cesta - moc dobře víš, že bys nedokázala vytvořit hezký vztah s člověkem, kterému nemůžeš opravdu věřit, ale zároveň je ti jasné, že kapka žárlivosti nezaškodí a mnohdy ti otevře oči nad věcí, které bys jinak nepřikládala velký význam. Víš ale, že je nejlepší si všechno se svým miláčkem vyříkat, než se trápit a podezírat ho z něčeho, co ani nemusí být pravda.
45-60 bodů: ŽÁRLIVKA
Vlastně se nemáš za co stydět. Někdo má zkrátka v povaze zakořeněno, že všechno, o čem si myslí, že mu patří, si musí střežit. Nedej však jen na první dojem ze situace a než uděláš nějaký závěr, všechno si dobře promysli, vyříkej si to svým klukem, nech si věci uležet v hlavě. Zbrklostí zničíš i ten nejkrásnější vztah, a to za to skutečně nestojí!

Lila, zazáříš

1. června 2009 v 12:45 | Lůca |  Modely:-)

Tak tenhle model nemá chybu.. :D...Lila barvu miluju, projasní a zaručeně přitáhne pozornost :D....Teď na jaro je ideální.V sobotu se chystám do Prahy na nákupy, takže hurá do lila barvičky... :D :D