sexy pohled?

6. ledna 2009 v 18:10 | Lůca |  Barbie líčení
Andělský pohled
Vnitřní koutek oka vymalujte bílou perleťovou tužkou, která váš pohled opticky rozzáří. Na spodní a celá horní víčka naneste matný bílý stín, který rozetřete až k obočí. Jako kontrast zvolte výraznou černou řasenku, která vaše řasy zdůrazní. Velmi dobré jsou například speciální řasenky s efektem umělých řas. Musíte se s ní ale naučit líčit, ale stane se, že si uděláte na očích slepené kusy řas. Nic není ztraceno, oddělíte je speciálním hřebínkem na řasy.

Oči kočičí
Víčko nejdříve poprašte tělovými stíny, které slouží jako podklad, a líčení vám tak déle vydrží. Pak jej zdobte suchými čokoládovými stíny a orámujte černou linkou. Při líčení dbejte na to, aby linka byla u vnitřního koutku tenká a směrem ven ji postupně rozšiřujte. Na konci vnějšího koutku nákres protáhněte směrem nahoru do mírného obloučku. Řasy zdůrazněte oboustrannou řasenkou, která jim rychle dodá objemu i délky.

Něžný pohled
Uchopte oblouk řas do kleštiček a 3x stiskněte - měla byste docílit stejnoměrně natočených řas. Umělé řasy rozstřihněte na 4 - 5 kusů, párátkem na ně naneste vrstvičku bílého latexového lepidla a přitiskněte je na okraj víčka. Lepidlo schne pomalu, takže je můžete případně i poopravit. Při nanášení vynecháte vnitřní koutek oka - řasy tam působí nepřirozeně. Pak ozdobte horní víčko černou linkou, která skryje okraj umělých řas.

Přitažlivý pohled
Orámujte oči hnědou tužkou. Na spodní víčko naneste trochu suchého čokoládového stínu a poprašte jím i záhyb horního víčka. Stíny rozetřete pomocí plochého štětce směrem k vnějšímu koutku. Připravte si umělé řasy - část, kde jsou kratší, odstřihněte nůžkami. Nalepte řasy podle návodu a celý oční rám pak pročešte černou řasenkou. Pokud máte s aplikací umělých řas problémy, obraťte se na kosmetičku, která vám jistě pomůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.