Leden 2009

šperky všeho druhu

31. ledna 2009 v 19:36 | Lůca |  Barbie
krááásný
:-*pink

31. ledna 2009 v 19:29 | Lůca |  Barbie obrázky
super obrázekTaneční, nebo jiná akce

31. ledna 2009 v 19:28 | Lůca |  Barbie
Nemam slov!!!Tyhle šaty prostš musím mít!!!:-*:-*SLADKÁ JAKO VŽDY..NEMAM SLOV..JÁ VÁŽNĚ DĚSNE MILUJU BARBIE STYL..

LIDI CO JSOU V TOMHLE STYLU MĚ URČITĚ POCHOPĚJ..NO NEMAM PRAVDU?TENHLE STYL JE NĚCO TAK ÚŽASNÝHO...
Dostaň ho na bod varu

31. ledna 2009 v 19:22 | Lůca |  ♂ Kluci? ♂
Už jsi někdy někoho milovala tak, že ti srdce při pohledu na něj dělalo salto mortale a při představě polibku se ti zauzloval jazyk? Možná si to ani neuvědomuješ, ale jediným polibkem můžeš svému drahému naznačit, co pro tebe doopravdy znamená. Pročti si náš lexikon, ať přesně víš, co děláš! A co to udělá s NÍM.

Polibek číslo jedna
Pokud jste v začátcích vztahu, pamatuj, že méně je někdy více!
Jakmile se k sobě přiblížíte, mírně pootevři ústa a jemně se přisaj k jeho hornímu rtu. Totéž opakuj i s dolním rtem. Nech na něm, kdy použije jazyk. Zanecháš si tak trochu cudnosti a tajemna, které bude chtít dál objevovat!
POZOR! Zapomeň na kousání! Při prvním polibku ho to může vystrašit!:-)
Polibek chci-tě-teď-a-tady!
Vzrušuje tě tvůj přítel tak moc, že už se to ani slovy nedá popsat? Dej mu to najevo pořádnou pusou:-)!
Při tomto polibku je dovoleno téměř všechno! Můžeš začít jemným sáním a pomalu se přes něžné polibky propracovat až k vášnivé hloubkové "líbačce":-). Dej si ale pozor na to, abys ho při tom dech beroucím útoku nezardousila:-)!
Polibek lásky
Bojíš se vyznat mu lásku slovy? Udělej to polibkem!
Před polibkem se mu podívej hluboko do očí. Pomalu přibliž své rty k jeho a jemně ho polib. Připoj jazyk a nezapomeň - polibek musí gradovat! V nejlepším ovšem přestaň, oči nech chvíli sklopené a pak k němu nevinně vzhlédni. Zaručeně tě samou láskou sní:-)!
Polibek těš-se-na-večer
Chceš ho nažhavit na vášnivou noc? Zkus tohle!

Jemně jazykem obkruž jeho rty. Potom se k němu pomalu přisaj a pozor - můžeš i něžně kousnout! Chvíli ho takto dráždi a až dojde k vášnivějším polibkům, utni to, líbezně se na něj usměj a řekni mu, že zbytek ho čeká večer. Neodolá!
POZOR! Pokud po tvém polibku bude potřebovat ručník, aby utřel tvoje sliny ze své tváře, zapomeň na noc plnou vášně. Radši si večer bude hrát se svým boxerem, který slintá míň než ty:-)!
Happy polibek
Tak tady bacha! Jestliže tvůj drahý nemá smysl pro humor, radši tenhle polibek vynech!
Budeš potřebovat žvýkačku, nejlépe ovocnou. Nenápadně si na jazyku uprav žvejku tak, jako bys chtěla udělat bublinu. Potom se ke svému miláčkovi nakloň a jakmile pootevře rty k polibku, vyfoukni mu bublinu do úst! Až praskne, tak se k sobě sice asi přilepíte, ale o to ti přece šlo, ne:-)? Pokud to správně načasuješ, určitě se spolu zasmějete!

co na sebe?

31. ledna 2009 v 19:19 | Lůca |  ♂ Kluci? ♂
Kluci jsou hrozně nesmělí,takže většinou musíš udělat první krok ty.Pokud o tebe "kluk"zjevně nemá zájem,je blbost ho balit.Pokud ale víš,že je to ten pravý,nebo se k sobě dokonce hodíte,a ty se mu líbíš,není co řešit.Jestli nevíš,jak na něj,poradím ti...Tento článek jako všechny píšu sama,neopisuju,nekopíruju,atd.Píši to z vlastní zkušenosti!Možná že se ti tendle článek bude hodit k Valentýnu,který je 14.2.(pro mne zítra).
Rady na zimu:(další rady-na jaro,léto... ti přidám v tom ročním období.)
1)*Vzhled* Klukovi se líbí,že se holky upravují,a proto bys měla zapracovat na svém vzhledu.Pokud nemáš zrovna "líčítelské" schopnosti,a nevíš,co si vzít na sebe,a co se ti k čemu hodí,jsi na správné adrese.Ale pokud víš,že opravdu není co dolaďovat,a znáš všechny moje rady,
Oblečení:Je zima,a proto bys měla chodit teple oblékaná.Nemysli si,že jsem jako tvoje máti,a že tě nabádám,aby sis vzala "košilku"=0),ale na toto počasí se hodí džínsy,tričko s krátkým rukávem,ponožky(v extra zimě podkolenky,nebo punčochy)+přiléhavý svetřík(teď se nosí "huňáče"-což jsou svetry,kde jsou přilepené malinké kousíčky látky,vypadá to nepřehledně,ale není,a kluci na to letěj.Já takový svetr mám-fialový,a bezvadně se hodí k tříčtvrťákům.)Pokud máš hodně staré ošuntělé džínsy,můžeš si vystřihnout z jiné látky-co se ti k nim alespoň trochu hodí-hvězdičky,srdíčka,i jiné tvary,a přišít si to k nim.Pokud si na tom dáš záležet,zabere ti to asi tak hodinu,a vypadá to skvěle.To samé můžeš udělat s jinými kusy oblečení,a taky jsou teď "v módě" bužírky(šňůrky z gumy),ze kterých si můžeš udělat spešl pásek.Ke kabelkám si můžeš taky vymyslet nějaké hezké doplňky,a budeš vypadat "COOL".Jo myslím,že pruhovaně barevné šály,čepice,a rukavice možná nikdy nevyjdou z módy,vypadá to skvěle.Jestli máš doma tříčtvrťáky,venku není -1 a míň,a máš kozačky,vem si tříčtvrťáky ke kozačkám,a k tomu kabát,a dlouhou pruhovanou šálu,budeš taky vypadat dobře.
Líčení:Na zimu se nijak moc nemusíš líčit,a pokud si s "líčitelskými potřebami" úplně dole,vystačí ti sladce růžový lesk,a slabě modré-nebo purpurově fialové oční stíny.Lesku si moc nenanášej,aby ti vydržel hodně dlouho.Jestli se budeš fotit,a budeš zblízka,nanes si trochu pudru s leskem,vypadá to na fotkách hodně dobře.Jestli máš velké problémy s pupínky,kup si buď pudr+make-up,nebo něco z toho,a nanes si to v mírném množství-ale na odhalené části pleti a těla,abys nevypadala jako mimozemšťan=0))

aqua

31. ledna 2009 v 18:53 | Lůca |  Zpěváci, zpěvačky, skupiny
MÁ OBLÍBENÁ PÍSEŇ:

Aqua je Dánsko-Norská popová skupina zřejmě nejlépe známá pro jejich průlomový singl Barbie Girl z roku 1997. Skupina se zformovala už v roce 1989 a vytvořila si ohromný úspěch po celém světě v pozdních 90. letech až po 20.století.I přes častou kritiku médií se skupina vyšplhala na vrchol anglického hudebního žebříčku s jejich prvními třemi singly. Skupina vydala 2 alba - Aquarium (1997) a Aquarius (2000) před rozpadem v roce 2001. Prodali přibližně 28.7 miliónů alb a singlů.

Skupina se skládá z Lene Nystrøm, Reného Difa, Sørena Rasted a Clause Norreena. Všichni sou dánové až na Lene, ta má norský původ. Od rozpadu v roce 2001 si Nystrøm, Dif a Rasted zachovali úspěch sólo žebříčků a Norreen pokračoval v hudebním průmyslu v remixování materiálu ostatních umělců.

Aqua začínala první pod názvem JoySpeed,Claus a Søren byli producenti skupiny, René rapoval a Lene zpívala hlavní vokály. Malé švédské nahrávací studio s nimi sepsalo smlouvu a vydali jejich 1.taneční singl Itzy Bitzy Spider. Singl ale neměl úspěch a tak během týdne zmizel ze švédských hudebních žebříčků.Později se dali na tzv. bubblegum pop a sepsali smlouvu s nahrávací společností Universal. Přejmenovali se na pro všechny více známé jméno AQUA.

Jejich úplně prvním singlem pod novým názvem byl Roses Are Red vydaný roku 1996, který měl velký úspěch. Následoval další - My, Oh, My z února 1997.
V březnu roku 1997 vydává první album Aquarium, které obsahuje 11 songů. Včetně prvních dvou singlů a dalšího hitu Barbie Girl. Jako další hity můžu zmínit Doctor Jones,Lollipop (Candyman) či Turn Back Time - ten byl použit do soundtracku pro film Sliding Doors.

Nasledoval singl Good Morning Sunshine. Poté se Aqua začala soustředit na 2.album, rok 1999 byl tedy ohledně Aquy relativně klidný. Bylo nahráno asi 30 songů, na album Aquarius se jich ale dostalo 12.Obsahuje hity jako Bumble Bees a Cartoon Heroes - známý nejlépe z hudebního videa.

Prvních několik měsíců roku 2001 Aqua trávila na turné a pracovali na novém albu.Vystupovali také na Soutěži songů Eurovision 2001, živě předvedli songy, které měly být na 3. albu - Couch Potato a Shakin' Stevens (Is A Superstar).

ROZPAD
V létě 2001 začaly problémy mezi členy.Lene byla unavená z Reného nízké účasti na druhém albu, členové začínali mít jiné kreativní myšlenky.Lene mívala také zdravotní problémy, kdy kolabovala na jevišti.Hodně fanoušků si myslelo, že za rozpad může vztah Lene a Sørena
Aqua
Aqua
Aqua
Aqua
Aqua
Aqua

2 sexy triky, na které ho dostaneš

30. ledna 2009 v 12:34 | Lůca |  ♂ Kluci? ♂
1.TRIK:Svůdná Ignorace.
Myslíš na něj,kudy chodíš.V noci se ti o něm zdá.Oslovit si ho ale netroufáš.To vůbec nevadí!Nemusíš za ním hned běhat a chrlit na něj vyznání lásy.Začni jinak.zkus navázat oční kontakt!Ten mnohdy řekne mnohem víc než tisíc slov.Musíš mu dát alespoň malinké znamení,že právě on je objektem tvého zájmu.Proti se dívej.Na něj.Buď milá,příjemná a sexy:D.Z tvého pohledu musí čišet sebevědomí a zájem.
Pohled leklé ryby nikoho neočaruje:) Počkej si na okamžik,kdy budete společně v jedné místnosti.
Může to být ve škole,na večírku nebo kdekoliv,kde se pohybuje větší množství lidí.Jakmile zachytí tvůj pohled,máš dobře našlápnuto.Až si budeš jistá,že si všiml tvé oční výzvy,začni ho ignorovat.
Ale nepřestávej mít výraz milé a sexy lovkyně:)!Nech ho,ať se teď snaží o oční kontakt on!Po půl hodině ignorace mu opět věnuj výtnamný pohled z očí do očí...

ZABRALO TO,KDYŽ,....se bude snažit dostat do tvého zorného pole.Bude se nejistě ohlážet kolem sebe a zjišťovat,jestli tvůj významný pohled patří zrovna jemu.

2.TRIK-Odmítnutý polibek!!!
Už máš za sebou významné pohledy do očí,náhodné doteky a šeptání do ouška?Tak to vypadá opravdu dobře!Najednou jste spolu a povídáte si tak dlouho,že ostatní pochopí,opustí místnost a nechají vás dva o samotě.To vypadá jako jedinečná šance vrhnout se mu kolem krku a vyznat mu lásku.Tak to ne!Na to zapomeň!To by byl krok vedle!Nedělej mu to tak jednoduché.On si tě musí získat a měl by se opravdu trochu snažit!Když budeš cítit,že se tě snaží políbit,zastav ho.Bude to určitě dost těžké,ale věč že to funguje.Taktní odmítnutí a malá odtažitost způsobí,že z tebe začne šílet.
Před jeho polibkem nemusíš hned utíkat,ale můžeš ho třeba požádat o tanec nebo poslat pro pití.Nebo se prostě omluvit s tím,že si nutně musíš odskočit.Déky těmto malým oídmítnutí bude tvůj miláček ještě horlivější,pozornější a tobě to bude dělat moc dobře.Nezapome%n,že trpělivost přináší nejen růže,ale i vášnivé polibky:)Kluci milují holky,které se chovají jinak,než oni předpokládají.Rádi hrají hry a tyhle milostné záležitosti i tvého miláčka zaručeně dostanou tam,kam potřebuješ.Bude z tebe šílet.

ZABRALO TO ,KDYŽ...tiskne se k tobě a ne a ne z tebe spustit oči.
Chce s tebou být o samotě.Pokouší se o polibky jak jen to jde.
Ptá se,co děláš zítra.
Prosí tě,abys ho už netrápila.

Dá mi kopačky?

30. ledna 2009 v 12:33 | Lůca |  ♂ Kluci? ♂
Chová se tvůj kluk poslední dobou nějak divně?Není k tobě už tak milej jako dřív?Přečti si deset vystražných znamení,díky kterým hravě zjistíš,jestli má vaše láska pořád ještě zelenou,nebo jestli se nebezpečně blížíte ke STOPce!
1.Odříkává rande
Jednou mu do toho něco vleze,pak zase nemá čas.Nezdá se ti,že je najednou všechno přednější než ty?Chlapec se dělá dost vzácným,co?
2.Vyhýbá se dotykům
Držet se za ruku,objímat se,hladit se?Kde jsou ty časy!Tvůj miláček se k tomě teď chová,jako kdybys měla lepru!A hlavně před ostatníma!
3.Konec vyznání lásky
Nikdy nebyl extra velkej romantik,ale přece jen se občas přemohl a řekl ti,že tě má rád.A teď?Abys z něj páčila každé slovo,natož vyznání!
4.Drží bobříka mlčení
Chová se fakt divně,už jen proto,že s tebou téměř nemluví.A když se zeptáš co se děje,zase mlčí jako hrob.Přitom dřív tě skoro nepustil ke slovu.
5.Už neplánuje
Dřív jste spolu plánovaly všechno:na co půjdete do kina,kdy půjdete na párty,a kdy si vyrazíte na kolech.A najednou...nevíš,co s volnými výkendy.
6.Pořád proti tobě něco má
Ještě nedávno jsi byla báječná,výjmečná,prostě super.A teď?Tvé nové tričko je prostě děs a jak vůbec může poslouchat ty trapný Black Eyed Peas?
7.Shazuje tě před partou
Poprvé jsi měla pocit,že ses přeslechla.Ale když už jsi napotřetí zaslechla,jak vypráví tvýmu kámoši,že je slepice jako každá druhá,máš toho dost.
8.Nechce s tebou být sám.
Ještě nedávno jste se na dlouhý hodiny zavíraly do jeho pokoje,jen aby jste mohli být samy.Teď,když se máte náhodou sejít,přitáhne s sebou na rande kámoše.
9.Hádá se kvůli všemu
Hádá se s tebou kvůli každé blbosti a je při hádkách až nechutně bojovný.Takového ho neznáš.Jenže už nějaký čas mu dělá dobře na tebe štěkat.
10.Zajímá se o jiné
Pořád slyšíš,jak je jeho kámoška skvělá,chytrá a hezká.Na mejdanu zase málem nechá oči v nechtuném výstřihu cizí bloncky.To,že stojíš vedle něj a nevěřícně zíráš,asi vůbec nezaznamená!

wow

30. ledna 2009 v 12:29 | Lůca |  ♂ Kluci? ♂
BARBIE! CHCETE PORADIT PÁR ,,HLÁŠEK", KTERÝMI NA SEBE STRHNETE POZORNOST, OKOUZLÍTE KLUKY SVÝM ,,POSTŘEHEM" A TÉMĚŘ NA BETON ROZJEDETE SLIBNÝ ROZHOVOR? TADY JSOU!!!

nootebooky

30. ledna 2009 v 12:20 | Lůca |  Barbie elektronika
Ujety, ale nechtěla bych ho!!elektronika

29. ledna 2009 v 18:23 | Lůca |  Hello Kitty
mobily

29. ledna 2009 v 18:05 | Lůca |  Hello KittyJídlo s Hello Kitty

29. ledna 2009 v 17:59 | Lůca |  Hello Kitty
Čičinka

29. ledna 2009 v 17:54 | Lůca |  Hello Kitty


Šatičky

29. ledna 2009 v 17:42 | Lůca |  Hello Kitty
Ty jsou hezky:Dfoťáky

28. ledna 2009 v 18:31 | Lůca |  Barbie elektronika
Ten je krasnejI love pink

28. ledna 2009 v 18:21 | Lůca |  Barbie obrázky
pink.jpg pink image by TIGGER9945

očička

28. ledna 2009 v 17:57 | Lůca |  Barbie obrázky
(print image)
(print image)
Eyes.jpg Eyes image by bbickford